OMV

230 adeti ağır vasıtalar için uyumlu, nakliye şirketlerinin ihtiyaçları için dizayn edilmiş 20 adeti OMV EuroTruck istasyonu olmak üzere toplam 2000 adet istasyon ile Tuna bölgesinde en iyi hizmeti sunan şirkettir. Yüksek kalitede ürün ve hizmet sunan ÖMV istasyonları Orta Avrupa’da ana ticaret rotalarında konumlanmıştır. OMVyakıtları yüksek performans ile motorunuzu ve doğayı korur. OMV BIXXOL OMV nin hafif ticari binek araçları ve motorsikler için geliştirdiği yeni nesil motor yağıdır. Üstün kalitedeki madeni yağları motorunuza tam koruma sağlar ve yakıttan tasarruf etmenizi sağlar.

1000 OMV istasyonunda mevcut VIVA konsepti ile dinlenme, en iyi kalitede kahve, taze sandviç, sıcak atıştırmalıklar ve 1500 farklı ürün müşterilere sunulmaktadır.

OMV kart ticari filolara hitap eden ROUTEX ağında kullanabileceğiniz uluslararası yakıt ve servis kartıdır. Aynı zamanda nakit harcamadan ücretli geçişler, tünel ödemeleri ve tamir servislerinde kullanabilirsiniz. Tüm bu işlemlerde etkinlik ve şeffaflık sağlar.

OMV Homepage

printPrint