OMV

Díky síti více než 2 000 čerpacích stanic, včetně 230 stanic vhodných pro kamiony, a více než 20 stanic OMV EuroTruck navržených konkrétně pro potřeby dopravců, zajišťuje OMV mobilitu lidem, kteří se pohybují v dunajském regionu. Stanice OMV jsou rozmístěny strategicky na hlavních dopravních trasách střední Evropy. Postupem času se vyvinuly v inovativní multifunkční střediska služeb, která nabízejí zboží a služby vysoké kvality, potřebných na cestách: paliva OMV splňují vysoká očekávání zákazníků vyžadujících kvalitu. Paliva OMV zaručují špičkový výkon a chrání motory a životní prostředí. OMV BIXXOL je nová generace motorových olejů OMV Premium pro osobní automobily a motocykly: vynikající mazací vlastnosti zajišťují plnou ochranu motoru a snižují spotřebu paliva.

VIVA Svět zábavy zajišťuje na přibližně 1 000 čerpacích stanicích OMV místo k odpočinku: káva té nejlepší kavárenské kvality, čerstvé sendviče a chutné teplé svačiny i nabídka 1 500 výrobků přesně přizpůsobených potřebám zákazníků na cestách.

Karta OMV s funkcí ROUTEX je mezinárodní palivovou a servisní kartou pro komerční vozové parky. Je to prostředek pro bezhotovostní úhrady mýtného a tunelových poplatků i havarijních služeb. Snižuje administrativní zátěž a zajišťuje plnou transparentnost všech transakcí.

OMV Homepage

printPrint